ostatnia modyfikacja: 2024-04-20 12:17:07

Popularne zapytania
Popularne zapytania Kraków
Karta Praw Klienta Jako pierwsi w Małopolsce Stosujemy
KARTĘ PRAW KLIENTA !!!
Karta Praw Klienta
szan.pl
Praca
Szanowni Państwo

GRUPA B12 Nieruchomości istnieje już od 1997 roku. Obecnie w ramach naszej struktury funkcjonują dwa biura nieruchomości:
o       Biuro Nieruchomości „Bałuckiego 12” w Krakowie
o       Biuro Nieruchomości „ Rynek Górny 12” w Wieliczce
i firma wspierająca:
o       B12 Finance s.c. – zajmująca się doradztwem finansowym i kredytowym.
Należymy do ścisłych liderów rynku obrotu nieruchomościami na terenie Krakowa i Małopolski. W naszej GRUPIE pracuje obecnie ponad 20 osób, głównie osób młodych, m.in. pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości, prawników, geodetów, czy doradców finansowych. Jesteśmy członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON).

Związku z ciągłym rozwojem firmy i planowanymi w przyszłości otwarciami kolejnych oddziałów poszukujemy osób chętnych do dołączenia się do dynamicznie rozwijającej się organizacji na stanowisko Asystent / Pośrednik:

Oferujemy:
  • umowę o pracę:
Ø      trzymiesięczny okres próbny;
Ø      następnie na okres sześciomiesięczny;
Ø      po okresie dziewięciomiesięcznym - na czas nieokreślony;
  • prowizję zależną od wyników:
Ø      w okresie próbnym 10%
Ø      w okresie sześciomiesięcznym – 15%
Ø      przy umowie na czas nieokreślony – 20%, a dla najlepszym 25%;
  • laptop i telefon komórkowy – z pełnym pokrycie kosztów;
  • dostęp do samochodu w celach służbowych z pełnym pokryciem kosztów;
  • wdrożenie do pełnionych obowiązków;
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;
  • pracę w ruchu i w kontakcie z ludźmi;
  • ciągłe wsparcie ze strony kierownictwa w wykonywanych czynnościach;
  • możliwość odbycia praktyk zawodowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami;
  • w przypadku pracujących studentów – przychylność i pomoc, a także materiały potrzebne do prac licencjackich, magisterskich, semestralnych etc., zaświadczenia o odbytych praktykach zawodowych;

Obowiązki:
  • obsługa i pozyskiwanie nowych ofert sprzedaży nieruchomości – największa baza ofert z terenu Krakowa i okolic – ponad 4000 ofert;
  • obsługa i pozyskiwanie potencjalnych Klientów – ponad 9000 osób w bazie;
  • prezentacje usług firmy, firm współpracujących, nieruchomości, etc.

Oczekujemy:
v     wykształcenia minimum średniego, mile widziane absolwenci studiów wyższych lub studenci IV i V roku;
v     znajomości w stopniu komunikatywny minimum jednego języka obcego;
v     prawo jazdy kat. B;
v     umiejętność planowania i organizacji własnej pracy;
v     komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów;
v     obsługi komputera, Internetu oraz pakietu Office.
v     nienagannej prezencji i kultury osobistej;
v     chęci i pozytywnego nastawienia;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie na adres e-mail: konrad@b12.pl – listu motywacyjnego oraz cv wraz z e zdjęciem, wraz z dopiskiem – praca.

Jednocześnie poszukujemy osób z doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami na stanowisko Samodzielny Asystent / Pośrednik do koordynowania rejonów takich jak – Liszki, Krzeszowice, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Chrzanów, Trzebinia, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Jordanów, Rabka, Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Bochnia, Brzesko, Tarnów, Olkusz, Miechów, Skała, Wolbrom, Proszowice, Wielka Wieś, Słomniki.
Warunki zatrudnienia / współpracy będą ustalane indywidualnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie na adres e-mail: konrad@b12.pl – informacji o swoim dotychczasowym doświadczeniu i rejonie, który interesował by do koordynowania, wraz z dopiskiem – współpraca.

dodaj do ulubionych | ustaw jako stronę startową | powiadom znajomego | napisz do nas | kontakt | Program B12&Partnerzy