Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Kocmyrzowie, w pięknej okolicy, w niedalekiej odległości od Krakowa, zbudowanego w technologii energooszczędnejNieruchomość jest ładnie położona w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka jest częściowo ogrodzona. Droga dojazdowa do działki jest od strony północnej. Budynek usytuowany jest jak najbliżej strony północnej, w odległości 5-6m od drogi wewnętrzej, dzięki czemu uzyskano maksymalnej wielkości ogród. Ogród o wymiarach 13,5 x 19mW północnej części usytuowane jest wejście do budynku oraz pomieszczenia: kotłownia i WC. Od południowej strony umieszczony został pokój dzienny z kuchnią i jadalnią oraz 2 sypialnie. Pozwala to na wykorzystnie energii słonecznej do ogrzewania domu w zimie. Liczba okien od północy została zminimalizowana (pozostawiając jedynie te w sypialni).
Powierzchni użytkowa 154,8m2.
Parter: holl 6m2, wc 1,8m2, kotłownia 5,9m2, kuchnia 1,4m2, pokój dzienny 32,4m2
Piętro: korytarz 3,7m2, łazienka 3,8m2, pokój 17,2m2, pokój 14,2m2, pokój 18,2m2, łazienka 3,2m2
Poddasze 33m2,
Powierzchni działki 5arów ( szerokość 13,5m )
Technologia:
1) ławy fundamentowe betonowe szerokość 60cm.
2) ściany fundamentowe betonowe lane beton grubość 25cm, izolacja przeciwwilgociowa dwie warstwy dysperbit, izolacja cieplna 5cm XPS Styrodur, + ochronna warstwa z foli kubełkowej
3) ściany części nadziemnej: pustak ceramiczny Wienerberger Porotherm 25cm. ocieplenie 20cm styropian EPS 70 fasada + tynk akrylowy kolor biały. ściana pomiędzy bliźniakami z bloczków Silka 25cm o bardzo dobrej izolacji akustycznej.
4) stropy żelbetowe 15cm.
5) dach: drewniana konstrukcja płatwiowo-krokwiowa. Pełne deskowanie + kontrłąty + folia wiatroizolacyjna + łaty + fińska blacha płaska na rąbek Ruukki 50lat gwarancji.
6) kominy: komin do kotła gazowego Schiedel typ Avant. Komin do kominka w salonie murowany ze starej cegły pełnej rozbiórkowej z wkładem ceramicznym.
7) schody żelbetowe
Działka w pełni uzbrojona:
1) woda na działce przyłącze będzie realizowane na wiosnę 2012,
2) gaz na działce sąsiedniej realizacja przyłacza wisona 2012,
3) przyłącze energetyczne umowa podpisana z Tauronem w listopadzie 2010 realizacja wiosna-jesień 2012.
4) kanalizacja: przydomowa oczyszczalnia ścieków lub szambo (do samodzielnej realizacji)